Kalendář

<<11 / 2017>>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4 5
6 7 8 9

okrskové kolo velkého florbalu

10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
Zobrazit kalendář

Nástěnka





Hledání

Menu

Napište nám

9 + 4

Nástěnka

 


 


17. 11. 2017
- Státní svátek
(Den boje za svobodu
 a demokracii)

23. 11. 2017
- Gastroden-Bzenec
(vybraní žáci 9. roč.)
-
Beseda se spisovatelkou
(7.-8. ročník)
24. 11. 2017
-
Pečení perníčků
(ŠK)
-
Spaní ve škole
(ŠK - 3. ročník)
25. 11. 2017
-
Spaní ve škole
(ŠK - 3. ročník)

Žákovský parlament

Žákovský parlament je spojnicí mezi žáky a učiteli a také mezi žáky a vedením školy.
Měl by přinášet podněty ze strany členů parlamentu i ostatních žáků k lepšímu fungování komunikace mezi žáky a učitelským sborem a ke zlepšení podmínek pro školní práci
i další pobyt žáků ve škole.
Žákovský parlament dále působí preventivně proti sociálně patologickým jevům
jako je např. šikana a fyzické nebo psychické obtěžování.
       
Členové parlamentu jsou voleni na dva roky, vždy dva zástupci z jedné třídy (3. – 9. ročník). Parlament se řídí Statutem školního žákovského parlamentu, který vymezuje činnost a cíle parlamentu. Tento Statut musí být schválen nadpoloviční většinou a v průběhu fungování parlamentu může být nadpoloviční většinou doplněn nebo změněn.

S parlamentem úzce spolupracuje také pověřený učitel, jehož role je určena Statutem školního žákovského parlamentu. Tento vyučující pravidelně informuje vedení školy a ostatní učitele na pravidelných poradách pedagogických pracovníků o činnosti parlamentu.
 

Seznam členů žákovského parlamentu 2016/2017
     
1. Zichová Lillian Sarah 3.A
2. Knotková Simona 3.A
3. Krzystek David 3.B
4. Holek Maxim 3.B
5. Tobolová Markéta 3.C
6. Tillich Jiří 3.C
7. Přibyl Matyáš 4.A
8. Němeček Marek 4.A
9. Tomčalová Alexandra 4.B
10. Kuchyňka Martin 4.B
11. Nezvalová Kristýna 4.C
12. Staňková Nella 4.C
13. Galářová Emma 5.A
14. Trčka Martin 5.A
15. Šrámková Anna 5.B
16. Tobola Pavel 5.B
17. Filipová Lucie 6.A
18. Slaníková Karolína 6.A
19. Tomáš Randa 6.B
20. Radek Břečka 6.B
21. Valentíková Katrin 7.A
22. Parobková Gabriela 7.A
23. Šrámková Tereza 7.B
24. Polášková Hana 7.B
25. Nezval Filip 8.A
26. Galář Adam 8.A
27. Vašíčková Klára 8.B
28. Veselá Karolína 8.B
29. Kolář Vojtěch 9.A
30. Nguyen David 9.A
31. Finfera Filip 9.B
32. Hlaváčková Alena 9.B

Divoké karty: Vrána Ondřej - 5.B;  Břečka Patrik - 9.B
 

Předseda parlamentu: Filip Finfera
Místopředseda 1. stupně: Martin Trčka
Místopředseda 2. stupně: Katrin Valentíková
Tiskový mluvčí: Filip Nezval
Zápis zpráv z akcí na web: Gabriela Parobková
Foto+video: Vojtěch Kolář, David Nguyen
Zápisy ze schůzek: Alena Hlaváčková
Kronikáři: Karolína Veselá, Klára Vašíčková
Přenos informací do 1.-2. třídy: Tereza Šrámková, Anna Šrámková
Nástěnkáři: 1. stupeň - Ema Galářová, Nela Staňková, Kristýna Nezvalová
                   2. stupeň - Hana Polášková, Adam Galář
Předseda redakční rady časopisu: Patrik Břečka

                       


 

© 2009 - Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou, Školní 698 • Realizace web studio dat