Kalendář

<<5 / 2018>>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3

Dne 3. 5. se žáci osmých ročníků zúčastnili v rámci občanské výchovy exkurze u Okresního soudu v Uherském Hradišti.

4

Naše třída se stala místem, kde se vzdělávají Dobří andělé.

5 6
7 8 9 10

Ve čtvrtek 10. 5. se na DDM ve Veselí nad Moravou uskutečnilo oblastní kolo DSMC.

10. 5. – okresní kolo v Uherském Hradišti

11 12

Žáci naší školy se v sobotu 12. 5. zúčastnili krajského kola celostátní přírodovědně-ekologické soutěže Zlatý list, kterou pořádá Český svaz ochránců přírody pod záštitou MŠMT.

13
14

Třídy 2.A a 2.C strávily 14. 5. dopoledne v Kněždubu na Selském domku.

15 16

Tvoření se seniory ze Zdislavy se neslo v jarně-letním nádechu.

17

v Žarošicích 17. 5. 2018

Žáci 8.B absolvovali přírodovědno - zeměpisné dopoledne ve Vzdělávacím a informačním středisku Bílé Karpaty.

18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Zobrazit kalendář

Nástěnka





Hledání

Menu

Napište nám

1 + 1

Nástěnka

 


 

21. 5. 2018
-
Radějovská obora
(2. B)

22. 5. 2018
-
Malý florbal
(Milotice)
23. 5. 2018
-
Plavecký výcvik
(2.-3. ročník)
- ZOO Lešná
(6. ročník)
24. 5. 2018
-
Exkurze
(9. ročník)
25. 5. 2018
-
Exkurze
(9. ročník)
-
Dopravní soutěž
(okresní kolo)
-
Biologická olympiáda
(krajské kolo)

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

10. 5. – okresní kolo v Uherském Hradišti

zúčastnění žáci:

Štěpán Janoška
Daniela Hamšíková
Laura Hamšíková
Milan Všetula
Matěj Zelinka
Karolína Tomečková
Tobiáš Kostelanský
Matěj Jurásek
Karina Jurásková
Marie Šrámková
Klára Šrámková
Daniel Durďák
Jakub Suchánek
Kryštof Horehleď
Kateřina Lovecká
Denisa Rachunková
Vojtěch Kočenda
Šimon Štulc
 
Velký  úspěch: Štěpán Janoška  - 3. místo
Daniela Hamšíková
Laura Hamšíková
Milan Všetula
Matěj Zelinka
Karolína Tomečková
 
Ostatní běžci do osmého místa s postupem do krajského kola, které proběhne 31. května ve Zlíně. Všem atletům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.
1.JPG, 561x414, 183.67 KB
© 2009 - Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou, Školní 698 • Realizace web studio dat