Kalendář

<<6 / 2018>>
PoÚtStČtSoNe
     1

Zábavné odpoledne jsme si připravily pro děti ze školních družin 1.6., kdy slavíme Mezinárodní den dětí.

2 3
4 5

Nejúspěšnější žáci naší školy se 5. 6. 2018 vypravili do „Family parku“ v Rakousku u Neziderského jezera.

6 7

Poslední tvoření v tomto školním roce jsme si s dětmi ze školních družin užili tvořením ornamentů různými technikami se seniory u nich,v útulných prostorách vevnitř i venku, na Zdislavě.

okrskové kolo Velká nad Veličkou

8

V pátek 8. 6. 2018 se v kině Morava uskutečnil už 7. ročník talentové přehlídky.

9 10
11

Ve dnech 11. 6. – 15. 6. se žáci devátých ročníků zúčastnili školního projektu, jehož cílem bylo prověření naplňování klíčových kompetencí školního vzdělávacího programu CZŠ a dovedností využití jejich znalostí.

12 13 14

žáků 6. a 7. ročníků

Dne 14. 6. 2018 proběhla ve školní družině soutěž v ,,Malování na chodník‘‘.

14. června jsme v Mikulčicích malovali hlínou na tělo.

15 16 17
18

V pondělí 18. června se žáci 6. A zúčastnili výukového programu VIS Bílé Karpaty, který byl zaměřen na řeku Moravu a bezobratlé živočichy žijící v zámeckém parku, zejména hmyz.

Žáci školy se po vítězství v Jihomoravském kraji zúčastnili národního kola 46. ročníku celostátní přírodovědně-ekologické soutěže Zlatý list, kterou pořádá Český svaz ochránců přírody pod záštitou MŠMT.

19 20

20.6.2018 se naše škola zúčastnila školního T-mobile olympijského běhu.

21 22

V pátek 22. června jsme se vydali na třídní výlet do Brna.

Žáci školy se po vítězství v Jihomoravském kraji zúčastnili národního kola 46. ročníku celostátní přírodovědně-ekologické soutěže Zlatý list, kterou pořádá Český svaz ochránců přírody pod záštitou MŠMT.

23

Žáci školy se po vítězství v Jihomoravském kraji zúčastnili národního kola 46. ročníku celostátní přírodovědně-ekologické soutěže Zlatý list, kterou pořádá Český svaz ochránců přírody pod záštitou MŠMT.

24
25 26 27 28 29 30  
Zobrazit kalendář

Nástěnka





Hledání

Menu

Napište nám

9 + 1

Nástěnka

 


 

LETNÍ PRÁZDNINY

ČOKOLÁDOVÁ TRETRA

10. 5. – okresní kolo v Uherském Hradišti

zúčastnění žáci:

Štěpán Janoška
Daniela Hamšíková
Laura Hamšíková
Milan Všetula
Matěj Zelinka
Karolína Tomečková
Tobiáš Kostelanský
Matěj Jurásek
Karina Jurásková
Marie Šrámková
Klára Šrámková
Daniel Durďák
Jakub Suchánek
Kryštof Horehleď
Kateřina Lovecká
Denisa Rachunková
Vojtěch Kočenda
Šimon Štulc
 
Velký  úspěch: Štěpán Janoška  - 3. místo
Daniela Hamšíková
Laura Hamšíková
Milan Všetula
Matěj Zelinka
Karolína Tomečková
 
Ostatní běžci do osmého místa s postupem do krajského kola, které proběhne 31. května ve Zlíně. Všem atletům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.
1.JPG, 561x414, 183.67 KB
© 2009 - Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou, Školní 698 • Realizace web studio dat